Wczytuję dane...
Model: 7099
Kod producenta: IM001A
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: imtoy

Stworzony dla niespotykanej wcześniej rozkoszy, synchronizuje się z filmami erotycznymi.

Pozwala na interakcję między scenami filmu. Kontrolowany jest przez smartfona i daje możliwość doświadczania filmów erotycznych tak mocno, jak nigdy dotąd.

Streamuj filmy do smartfona i poczuj jak reaguje na nie Piu, korzystając z bezprzewodowego połączenia Bluetooth 4.0.

 

Nidy jeszcze nie odczuwałeś tak głęboko filmów erotycznych.

 

Piu to najbardziej luksusowy masturbator dla panów, zaprojektowany i opracowany w Las Vegas. Pozwala korzystać z biblioteki filmów producenta albo załadować własny materiał przez aplikację.

 

Jest bardziej miękki i sprawia więcej rozkoszy niż cokolwiek, czego doświadczyłeś wcześniej. Daje maksimum przyjemności przy minimum wysiłek. Uformowane na kształt czerwonych, namiętnych ust wejście wita cię i zaprasza do super ciasnego kanału. Wykonany z silikonu klasy medycznej, gwarantuje doskonałą jakość doznań. Stymulująca tekstura sprawia, że członek jest nieustannie pobudzony i pieszczony.

 

Posiada ponad 30 programów pracy i jest gotów nieść orgazm wszędzie gdzie tego zechcesz. Używa do stymulacji 3 super cichych silniczków pracujących w synchronizacji z materiałem wideo. Za przetwarzanie efektów odpowiada dedykowana aplikacja, ale można też korzystać z trybu manualnego.

 

Jesteś o krok od wejścia w nowy świat. Zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, o ergonomicznej formie, która pozwala na niesienie powalających orgazmów jeden za drugim.

 

Innowacja, która niesie ze sobą rozkosz.

 

Tworzywo super miękkie, nie toksyczne, hipoalergiczne.

Wodoodporny. Ładowanie magnetyczne. Łatwy w czyszczeniu.

 

 


Polecamy