Wczytuję dane...
Model: 5300300
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: lovense (us)

Lovense Lush to rewolucja na rynku erotycznym. Przeznaczony do masażu punktu G wibrator wewnętrzny, którym możesz sterować z poziomu aplikacji mobilnej.  Prezentowany produkt może być sterowany zarówno przez Apple Watch, telefony z systemem Android oraz iPhone.

 

Lovense to urządzenia o niezwykłym stopniu zaawansowania technologicznego. Możesz przeżywać rozkosz samotnie, jak i we dwoje bez względu na dzielącą Was odległość. Przeżyj rozkosz, na którą do tej pory mogli pozwolić sobie jedynie właściciele bardzo drogich zabawek erotycznych. Seks na odległość nie będzie Was już więcej ograniczać i pozwoli Wam na odkrycie Waszych fascynacji na nowo. 

 

Intensywność

Nie daj się zmylić niepozornym wymiarom Lovense Lush. Pomimo kompaktowej wielkości posiada bardzo dużą moc. Sam zadecyduj jaka moc w danym momencie jest najbardziej odpowiednia. My, możemy Cię zapewnić, że jest to najsilniejsza zabawka tego typu dostępna na rynku. Porównując moc z produktami konkurencji oceniamy, że intensywność wibracji jest nawet 3 - 4 razy większa. Moc możesz płynnie regulować przy pomocy dedykowanej aplikacji.

Sama obsługa nie będzie nastręczała żadnych problemów i bez trudu pobierzesz program stworzony dla Twojego urządzenia. Co ważne, pomimo mocy Lovense Lush jest bardzo cichy i pozwala na zachowanie dyskrecji. 

 

 

Połączenie

Lovense Lush to wibrator, dla którego odległość nie stanowi najmniejszej przeszkody. Charakterystyczny silikonowy ogonek ma wbudowaną antenę, która pozwala na odbiór danych z aplikacji nawet z 9 metrów! 

Sama wybierz jaka intensywność wibracji będzie dla Ciebie odpowiednia, lub oddaj kontrolę w ręce drugiej osoby. Sterowanie urządzeniem jest możliwe zarówno przez bluetooth lub po dokupieniu przejściówki przez internet. Dedykowana aplikacja w języku polskim pozwala na tworzenie własnych wzorów wibracji, zapisywanie ich i odtwarzanie w dowolnym momencie. 

Bezpłatna aplikacja jest dostępna do pobrania zarówno w Sklepie Play jak i w Apple Store.

 

Bezpieczeństwo

Wolny od ftalanów, wykonany z silikonu klasy medycznej wibrator jest w 100% bezpieczny w kontakcie z ciałem. 

 

Uwaga:

W celu zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowania zabawki zawsze sugerujemy użycia nawet niewielkiej ilości lubrykantu na bazie wody. Należy pamiętać, aby każdorazowo dokładnie dezynfekować zabawkę zarówno przed jak i po użyciu. Używanie lubrykantów innych niż na bazie wody może doprowadzić do trwałego uszkodzenia zabawki.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...